DOWÓZ PALIWA - AUTOSTRADA A1, A2, ŁÓDŹ

LAWETA ŁÓDŹ - TANIE HOLOWANIE

Całodobowa Pomoc Drogowa - Ozorków

Tania Całodobowa Pomoc Drogowa

Błyskawiczna Auto Pomoc Drogowa 24h

Samochody osobowe i dostawcze / busy

Transport maszyn i urządzeń - rolniczych i przemysłowych

Mechanika samochodowa - Tomasz Kowalczyk

Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24h na dobę 365 dni w roku

Laweta Łódź ⇒ tel. +48 664 378 687


Pomoc Drogowa Łódź - OZORKÓW
Priorytetem w naszej działalności, w zakresie udzielania Pomocy Drogowej jest uruchomienie pojazdu w miejscu zdarzenia. W przypadku braku takiej możliwości – zapewniamy profesjonalną usługę Lawetowania, HolowaniaTransportu pojazdu do wyznaczonego miejsca. Możemy także zaoferować tanią naprawę uszkodzonego samochodu w naszych wyspecjalizowanych placówkach na terenie miasta Łodzi lub warsztatach, z którymi prowadzimy wieloletnią współpracę. Transportujemy samochody osobowe i busy. Podejmujemy się także HolowaniaTransportu na Lawecie pojazdów zabytkowych oraz innych urządzeń wymagających tego typu transportu. Deklarujemy możliwość realizacji zamówienia ściśle wg wymagań Klienta (przedmiot holowania, kierunek docelowy, czas itp.).
Każdy rodzaj usługi ustalany jest indywidualnie z Klientem, a koszt jej jest przedmiotem negocjacji – nie stosujemy sztywnych cenników i staramy się dopasować do możliwości Klienta.
Oferta Pomocy Drogowej
Zapraszamy - Dołącz i Ty do szerokiego grona zadowolonych Klientów. Gwarantujemy 100% satysfakcji z usług, zrealizowanych przez naszą firmę.

Profesjonalne dowóz paliwa - Autostrada A1, A2, Łódź, Zgierz, Pabianice, S1, S8!

Na drodze mogą się zdarzyć różne rzeczy. Jedną z nich może być sytuacja, w której niepostrzeżenie skończy Ci się paliwo w aucie. Często taka sytuacja ma miejsce w lesie bądź innym miejscu z dala od stacji benzynowej. Co wtedy zrobić? Jeśli jesteś w Łodzi bądź okolicy to zadzwoń po nas. Przyjedziemy z wybranym przez Was paliwem i zatankujemy. A jeśli samochód nie ruszy pomimo tego, to go odholujemy i sprawdzimy co jest przyczyną awarii.

Nasz pracownik po rozmowie telefonicznej przyjedzie pod wskazany przez Państwa adres z paliwem. Zanim jednak zatankuje, sprawdzi wskazówkę od poziomu paliwa, czy czasem się nie zacięła. Jeśli nie popsuła się, to wleje paliwo z kanistra do Państwa baku. Ponieważ posiadamy wystarczającą liczbę pojazdów oraz pracowników przez co nie będą Państwo musieli dłgo czekać na pomoc.

Nasza firma zajmuje się dowozem paliwa na terenie Łodzi i okolic. Obsługujemy następujące miejsca:

Co zrobić, gdy zabraknie paliwa:

Tak więc, jeśli masz taki problem – nie zwlekaj i skontaktuj się z nami! Zajmujemy się profesjonalnie dowozem paliwa. Nasz numer to ⇒ 664-378-687

Pomoc Drogowa - Profesjonalny dowóz paliwa

Obszary, w których można liczyć na szybką Pomoc Drogową w wykonaniu naszej firmy Pomoc Drogowa Łódź - Laweta Holowanie - Tomasz Kowalczyk
Powyższa lista nie dyskwalifikuje miejscowości pominiętych w tym wykazie. Służy ona jedynie zastosowanej dyslokacji naszych lawet wzglądem kontaktu telefonicznego do Pomocy Drogowej Łódź i szybkiej realizacji zgłoszenia zapotrzebowania na usługę pomocy drogowej - lawetowania - holowania - transportu.
POMOC DROGOWA ŁÓDŹ - LAWETA HOLOWANIE - Tomasza Kowalczyka odpowie na każde wezwanie w obrębie całego województwa łódzkiego.
Otwarci jesteśmy na realizację zleceń wykraczjących poza przedstawiony obszar działalności naszej AUTO POMOCY DROGOWEJ.

Laweta Łódź | Pomoc Drogowa Łódź | Łódź Bałuty | Łódź Retkinia | Łódź Górna | Łódź Widzew | Laweta A1 | Laweta A2 | Laweta S8 | Laweta S14

© 2013 - Pomoc Drogowa Łódź A1 A2 S8 S14 - Laweta Łódź - Tanie Holowanie - All rights reserved | Design by Marek B.

Dzwoń - Zapraszamy!