FAQ

Najczęściej zadawane pytania

PYTANIA do POMOCY DROGOWEJ ŁÓDŹ

1. Jaki jest koszt usługi holowania ?
Koszt usługi ustalany jest indywidualnie w zależności od dnia, godziny, rodzaju holowanego pojazdu, miejsca zdarzenia i miejsca docelowego (odległość jaką trzeba będzie pokonać). Każda cena podlega negocjacji. Staramy dopsaować się do mozliwości i sytuacji KLienta.
2. Czy na usługi Waszej Firmy można liczyć w godzinach nocnych ?
Tak - Pracujemy przez 365 dni w roku - 24h na dobę - w dni powszednie i święta. Nasze Lawety i pracownicy są do Państwa dyspozycji. Wystarczy zadzwonić i domówić szczegóły Usługi.
3. Czy jest możliwość naprawy uszkodzonego pojazdu na miejscu zdarzenia ?
W pierwszej kolejności staramy się pomóc w zakresie uruchomienia pojazdu na miejscu zdarzenia. Są usterki, które dadzą się zdiagnozować i naprawić bez konieczności holowania pojazdu do warsztatu mechaniki pojazdowej. Jeżeli jednak taka opcja nie wchodzi w rachubę jesteśmy w stanie przetransportować uszkodzony pojazd do najbliższego lub własnego warsztatu samochodowego ewentualnie wskazanego przez Klienta. Oczywiście transportujemy pojazdy również do innych miejsc wskazanych przez Klienta.
4. Pojazd zatankowany został złym paliwem - co w takiej sytuacji można zrobić ?
Proponujemy natychmiast zadzwonić do nas - nie zalecamy prób jazdy na niewłaściwym paliwie. Należy pozbyć się takiego paliwa (upuścić) i zatankować właściwe.
5. Co z pasażerami w samochodzie, który uległ awarii ?
Przygotowani jesteśmy na taką okoliczność. Jesteśmy w stanie zabrać 5 pasażerów oraz ich bagaże. Prosimy tylko o przekazanie takiej informacji w trakcie pierwszego kontaktu telefonicznego.
6. Czy diagnostykę komputerową wykonujecie w terenie ?
Tak - istnieje taka możliwość. Dysponujemy przenośnym sprzętem do diagnostyki.
7. Czy Busy też holujecie ?
Tak - W naszej Ofercie jest przedstawiona taka opcja. Zajmujemy się transportem / holowaniem pojazdów osobowych oraz busów.
8. Jak wygląda sprawa transportu pojazdów zabytkowych ?
Tak jak w stosunku do innych pojazdów z uwzględnieniem faktu rodzaju pojazdu, kładziemy szczególny nacisk na przygotowanie i realizację zlecenia mając na uwadze wiek i stan techniczny pojazdu.

Pomoc Drogowa Łódź

508 - 508 - 825

Masz więcej pytań - nie zwlekaj - dzwoń!
Pomożemy!

Nasze Lawety czekają!

Holowanie - Laweta Łódź
Laweta Łódź
Pomoc Drogowa Łódź
Autopomoc 24h

© 2013 - Pomoc Drogowa Łódź - Laweta Holowanie - All rights reserved | Design by Marek B.

Dzwoń - Zapraszamy!