POMOC DROGOWA - ŁÓDŹ POLESIE

LAWETA - TANIE HOLOWANIE

Całodobowa Pomoc Drogowa


Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez 24h na dobę 365 dni w roku

tel. +48 664 378 687

Pomoc Drogowa Łódź - POLESIE
Priorytetem w naszej działalności, w zakresie udzielania Pomocy Drogowej jest uruchomienie pojazdu w miejscu zdarzenia. W przypadku braku takiej możliwości – zapewniamy profesjonalną usługę Lawetowania, HolowaniaTransportu pojazdu do wyznaczonego miejsca. Możemy także zaoferować tanią naprawę uszkodzonego samochodu w naszych wyspecjalizowanych placówkach na terenie miasta Łodzi lub warsztatach, z którymi prowadzimy wieloletnią współpracę. Transportujemy samochody osobowe i busy. Podejmujemy się także HolowaniaTransportu na Lawecie pojazdów zabytkowych oraz innych urządzeń wymagających tego typu transportu. Deklarujemy możliwość realizacji zamówienia ściśle wg wymagań Klienta (przedmiot holowania, kierunek docelowy, czas itp.).
Każdy rodzaj usługi ustalany jest indywidualnie z Klientem, a koszt jej jest przedmiotem negocjacji – nie stosujemy sztywnych cenników i staramy się dopasować do możliwości Klienta.

Więcej szczegółowych informacji w dziale OFERTA

Zapraszamy - Dołącz i Ty do szerokiego grona zadowolonych Klientów. Gwarantujemy 100% satysfakcji z usług, zrealizowanych przez naszą firmę. (T.K.)

© 2013 - Pomoc Drogowa Łódź - Laweta Holowanie - All rights reserved | Design by Marek B.

Kliknij - Dzwoń - Zapraszamy!